Przedszkole będzie miało własne miejsce do zabaw sportowych np. do gry w piłkę nożną. Część terenu przy naszym przedszkolu przygotowywane jest jako boisko do piłki nożnej i innych zabaw sportowych. Początki prac należały do pracowników gminnych służb komunalnych, którzy oczyścili teren z krawężników. Drugi etap to równanie terenu, i tu do akcji włączyli się Państwo Girczys, z których inicjatywy teren został spulchniony glebogryzarką. Potem do akcji wkroczył Pan Paweł Kuczyński na swym mechanicznym rumaku skultywatorował teren. I tu pojawiły się dzieci, które na zajęciach przyrodniczych prowadzonych w ramach realizowanego projektu "Większa przestrzeń dla trzy i czterolatków w gminie Biesiekierz" wspólnie z Paniami posiały trawę zakupioną przez Państwa Wojtczaków. Kiedy trawa została posiana, Pan Paweł zwałował teren. Teraz czekamy na efekt naszej pracy, a Państwu Girczys, Kuczyńskim i Wojtczakom oraz kierownictwu i pracownikom Gminnych Służb Technicznych i Komunalnych już dziś dziękujemy za pomoc w tworzeniu miejsca do rozwoju sprawności fizycznej naszych milusińskich.