Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, w związku z tym serdecznie zachęcamy wszystkie nasze przedszkolne rodziny do wykonania pracy plastycznej/technicznej, związanych z tematem tych świąt.

Sposób wykonania pracy jest całkowicie dowolny - wystarczy tylko znaleźć inspirację w czasie przygotowań świątecznych:  malowanie pisanek, strojenie koszyczka, lukrowanie mazurków, przygotowanie potraw  czy strojenie świątecznego stołu i przenieść te pomysły na papier w formie wybranej przez naszych dzieciaczków.

Jesteśmy pewni, że wykonane przez Was prace będą piękne i każda z nich będzie inna i oryginalna.

Po wykonaniu prac zapraszamy do pochwalenia się nimi na mailach grupowych i na naszej stronie na fb, gdzie został utworzony specjalny do tego celu post.