"Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie" - tymi słowami  grupa ,,Traperzy’’ rozpoczęła swój  program artystyczny  związany ze Świętem Babci i Dziadka, który odbył się w  Gminnym Przedszkolu w Biesiekierzu dnia 21.01.2019r.

Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich.  Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Nie zabrakło konkursów gdzie Babcie oraz Dziadkowie mogli zaprezentować od strony tanecznej oraz mogli wykazać się pomysłowością i wyobraźnią.              Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców, a każdy wnuczek czy wnuczka mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.