Jako cała społeczność Naszego Przedszkola Gminnego w Parnowie ,w obecnej, dość trudnej dla wszystkich sytuacji, stanęliśmy przed wieloma wyzwaniami. Jest to czas pełen wątpliwości, obaw, natłoku przeróżnych informacji i wielu w związku z tym niewiadomych.

Chciałabym jako dyrektor placówki choć odrobinę pomóc Państwu w rozwiązaniu nurtujących Was wątpliwości i pytań związanych nie tylko z organizacją pracy Naszego Przedszkola Gminnego w Parnowie, ale również tych związanych ze sferą edukacji, opieki i wychowania Waszych pociech.

Może uda mi się odpowiedzieć na Państwa pytania, a wspólna dyskusja nad problemami pomoże nam znaleźć rozwiązanie.

Zapraszam do kontaktu w ramach działania "Ty pytasz - Dyrektor odpowiada".
Pytania można kierować pod adres email dyrektor@przedszkole.biesiekierz.pl oraz telefonicznie 94 3180-251.

Agnieszka Kolanowska
dyrektor