Od 16.04.br w związku z epidemią koronawirusa w życie wchodzi nowy przepis – obowiązek zakrywania ust i nosa. Obowiązek ten dotyczy także dzieci od 5 roku życia. Pragniemy, aby nasi Przedszkolacy byli bezpieczni dlatego podarujemy im bawełniane maseczkę uszyte przez ciocie z Przedszkola. Jeśli potrzebujecie takiej maseczki dla Waszych pociech, również tych mniejszych, naszych przedszkolaków, prosimy aby pod takim samym postem na portalu społecznościowym Facebook zostawić komentarz, że są Państwo zainteresowani. Dodatkowo do maseczki zostanie dołączone także informacja o jej odpowiednim użytkowaniu opracowana przez Panie z Bibliotek Publicznej Gminy Biesiekierz. Pracownicy Przedszkola Gminnego w Parnowie są już członkami wielu akcji społecznych, które opierają się na szyciu maseczek odpowiednim instytucjom, teraz szyjemy dla Was. Bierzemy się więc do pracy, jak skończymy poinformujemy Państwa o sposobie odbioru bądź dostarczenia maseczki.

Pozdrawiam Agnieszka Kolanowska
dyrektor Przedszkola Gminnego w Parnowie.