"Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie" słowa te można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 21-22. 01. 2020 roku w Przedszkolu Gminnym w Parnowie. Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków.

Galeria

Na początku Pani dyrektor Agnieszka Kolanowska oraz Wójt Gminy Biesiekierz Andrzej Leśniewicz, przywitali naszych serdecznych gości, przypominając jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości. Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi OPS w Biesiekierzu Panu Mariuszowi Sydoruk za udostępnienie świetlicy wiejskiej w Parnowie, Pani Agnieszce Chmurzyńskiej oraz Pani Eugenii Grajper ze Stowarzyszenia "Dynamiczne Parnowo" za pomoc podczas przygotowań, rodzicom naszych przedszkolaków za pomoc w przygotowaniu ciast oraz radzie rodziców na czele z Panią przewodniczącą Małgorzatą Kuczyńska za wsparcie.