Drodzy Rodzice, mimo zamknięcia placówki zachęcamy do włączenia się wspólnie z dzieci do realizacji zadań w ramach projektów, które prowadzone są w naszym przedszkolu.

Zadaniem na marzec w ramach projektu "Las, dwa, trzy - matematyczne wśród przyrody" jest zapoznanie dzieci z wybraną, dawną zabawą/grą podwórkową np. "Dwa ognie", szczur, kapsle, klasy, państwa – miasta, guma, podchody, w chowanego, gra w linkę itp.

Natomiast Międzynarody projekt edukacyjny "Piękna Nasza Polska cała" w miesiącu marzec przewidział zadanie pt.: "Kulinarne podróże – te małe i duże" – smaki świata – poznawanie, degustacja warzyw, owoców, potraw z różnych stron świata

Czekamy na Państwa zdjęcia w komentarzach, które potwierdzą realizację zadania i życzymy udanej zabawy!