Uwaga Rodzice, ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego po wejściu do budynku przedszkola należy obowiązkowo dezynfekować ręce.

Płyn dezynfekujący znajduje się w widocznym miejscu w budynku głównym oraz budynku "czerwonym". Dodatkowo proszę o nie przyprowadzanie do Przedszkola dzieci, u których występuje jakakolwiek infekcja i inne objawy chorobowe. W przeciwnym razie w przypadku podejrzenia jakiejkolwiek infekcji rodzice dzieci będą zobowiązani do ich niezwłocznego odbioru z Przedszkola.

Ze względu na własne zdrowie oraz dzieci i innych osób korzystających z usług edukacyjnych naszego Przedszkola proszę o odpowiedzialne potraktowanie sprawy.

Agnieszka Kolanowska
dyrektor Przedszkola Gminnego w Parnowie