wave

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

dodano: 27 lutego 2024 Aktualności ogólne Ogłoszenia

Rekrutacja 2024/2025

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „ZACZYTANI W JESIENI”

Przedszkole Gminne w Parnowie oraz Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Zaczytani w Jesieni”. Przedmiotem konkursu są wykonane przez dzieci i ich rodziców prace fotograficzne na temat jesieni i książki. Fotografie mają przedstawiać zaczytane dzieci na tle jesiennej scenerii (piękno przyrody w jesiennej scenerii np. las, sad itp.). Patroni konkursu: Wójt Gminy Biesiekierz, Nadleśnictwo Białogard – Lasy Państwowe. Regulamin konkursu oraz klauzule informacyjne znajdują się do pobrania poniżej.

KONKURS PLASTYCZNY „MIŚ – MÓJ BAJKOWY PRZYJACIEL”

Zapraszamy Nasze Przedszkolaki oraz ich rodziców do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym pn. „Miś – mój bajkowy przyjaciel”. Poniżej przedstawiamy więcej szczegółów.

dodano: 15 lutego 2023 Aktualności ogólne Ogłoszenia

REKRUTACJA 2023

dodano: 4 kwietnia 2022 Aktualności ogólne Ogłoszenia

Uwaga Rodzice !!!

Informuję, że od dnia 11 marca 2022 roku na terenie placówki obowiązują poniższe wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego – link poniżej:

Dla dokładniejszego wyjaśnienia sytuacji dotyczącej przyprowadzania i odbierania dzieci do placówki, informuję, że ze względu na ograniczone miejsce na korytarzu przedszkolnym i braku możliwości spełnienia kryterium zachowania odpowiedniego dystansu pomiędzy osobami przebywającymi w wspólnej przestrzeni przedszkolnej w dalszym ciągu do odwołania dzieci będą odbierane i odprowadzane do drzwi przez personel przedszkola. Każda decyzja podejmowana w w/w kwestiach podyktowana jest dobrem dzieci, a tym samym zachowania odpowiednich norm i zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny dzieci.

Jeśli macie Państwo inne pytania, bądź wątpliwości dotyczące przestrzegania na terenie placówki w/w wytycznych i organizowania pracy przedszkola ukierunkowanych na przestrzeganie zasad dotyczących zachowania odpowiednich norm higieny i bezpieczeństwa dzieci zapraszam do kontaktu osobistego lub pod numerem telefonu 943180251.

Agnieszka Kolanowska

dyrektor

Przedszkole Gminne w Parnowie

dodano: 26 stycznia 2022 Ogłoszenia