Grupa 3-latków – Traperzy

Stanisława Ludwiczakwychowawca

Sylwia Kaczmarekpomocnik wychowawcy

dodano: 1 kwietnia 2020 Aktualności ogólne
Jak wspierać dziecko w czasie pandemii

dodano: 14 maja 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Informacja, zajęcia opiekuńcze – COVID – 19

Procedury w sprawie bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie pandemii COVID-19 znajdują się na stronie BIP przedszkola.

dodano: 8 maja 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Komunikat !!!

Decyzją Wójta Gminy Biesiekierz, po konsultacjach z dyrektorami przedszkola i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych gminy Biesiekierz, funkcjonowanie Przedszkola Gminnego w Parnowie zostaje czasowo zawieszone do dnia 24 maja br.

dodano: 8 maja 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Kochani Rodzice, opiekunowie Naszych Przedszkolaków.

Jako cała społeczność Naszego Przedszkola Gminnego w Parnowie ,w obecnej, dość trudnej dla wszystkich sytuacji, stanęliśmy przed wieloma wyzwaniami.

dodano: 27 kwietnia 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Kształcenie na odległość – przedłużenie terminu do 24 maja 2020 roku

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. Dziś, 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

dodano: 18 kwietnia 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Kochani Rodzice!

Od 16.04.br w związku z epidemią koronawirusa w życie wchodzi nowy przepis – obowiązek zakrywania ust i nosa.

dodano: 18 kwietnia 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Rekrutacja

Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Gminnego w Parnowie w podstawowym postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021

dodano: 7 kwietnia 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki :-)

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, w związku z tym serdecznie zachęcamy wszystkie nasze przedszkolne rodziny do wykonania pracy plastycznej/technicznej, związanych z tematem tych świąt.

dodano: 7 kwietnia 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Drodzy Rodzice

Zachęcamy do odwiedzania poczty elektronicznej, na której znajdują się materiały do codziennej pracy z dziećmi dla każdej z naszych grup przedszkolnych.

dodano: 29 marca 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
UWAGA RODZICE!

Kochani Rodzice, od dziś są dostępne wyliczone
za miesiąc marzec odpłatności za przedszkole.

dodano: 25 marca 2020 Ogłoszenia
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/PGP/2020

dodano: 18 marca 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Konkursy

Drodzy Rodzice, wiemy, że Wy i Wasze dzieci jesteście niezwykle kreatywni, dlatego zachęcamy do wspólnego z dziećmi udziału w konkursach.

dodano: 18 marca 2020 Aktualności ogólne Ogłoszenia
Konkurs recytatorski

Zapraszamy do udziału w Gminnym Przeglądzie Recytatorskim dla przedszkolaków „Izabelki” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz.

dodano: 4 lutego 2020 Aktualności ogólne
„Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie”

„Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie” słowa te można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 21-22. 01. 2020 roku w Przedszkolu Gminnym w Parnowie. Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków.

Informacje podstawowe

Przedszkole gminne w Parnowie