Dnia 28.01.2017r. w Gimnazjum im „Wybitnych Polaków” w Biesiekierzu na sali gimnastycznej odbył się bal karnawałowy pt. „Mikołaj rozdaje prezenty”.

 

 

Fundusze zostały pozyskane w ramach Gminnego Programu Przeciwalkoholowego. Na bal zostały zaproszone rodziny wychowanków oraz dzieci w wieku przedszkolnym z Gminy Biesiekierz. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły. Na wstępie dzieci z Gminnego Przedszkola przedstawiły krótki program artystyczny dla swoich dziadków i wręczyły prezenty wykonane własnoręcznie. Pani bałwankowa i Mikołaj zaprosili do wspólnej zabawy, były wspólne tańce , pląsy i zabawy. W trakcie karnawałowych tańców animatorzy zapraszali dzieci do udziału w konkursach z nagrodami. Na bal karnawałowy przybyły dzieci z całymi rodzinami. Rodzice pomogli przygotować poczęstunek oraz zakupili nagrody. Na zakończenie zabawy wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspólnie ze swoimi bliskimi tańczyły oraz brały udział w konkursach. Bal dostarczył wszystkim wiele przeżyć, radości i zadowolenia.

Oprócz dzieci ze swoimi rodzicami w imprezie wzięli udział Wójt Gminy Biesiekierz Pan Andrzej Leśniewicz, zastępca wójta Pan Jan Rodak oraz rodzice szukający przedszkola dla swojego dziecka z Gminy Biesiekierz.

Radzie Rodziców przy Gminnym Przedszkolu w Biesiekierzu serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji balu.

 

 

Małgorzata Olczak

 

Bal Karnawałowy na facebooku