26 maja 2017 r. w Naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Matki”.

 

 

Wśród zaproszonych gości przywitaliśmy: Wójta Gminy Biesiekierz Pana Andrzeja Leśniewicza, Dyrektora Biblioteki Publicznej „Gminy Biesiekierz” Panią Agnieszkę Hryniewicz, Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Biesiekierzu Pana Mariusza Sydoruka, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Świeminie im. K. Makuszyńskiego Panią Renatę Mankiewicz, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu im. kpt. Wł. Wysockiego Panią Annę Piotrowicz oraz Dyrektora Gimnazjum w Biesiekierzu im. Wybitnych Polaków Panią Anetę Chmielewską-Szymańską. Pani Dyrektor Małgorzata Olczak podziękowała za pomoc i współpracę przyjaciołom i pracownikom przedszkola, każdy otrzymał dyplom, kwiaty i serduszko od starszaków. Dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany przez nauczycieli Irenę Tarnowską i Katarzynę Tomczak. Pani Agnieszka Hryniewicz oraz Pan Andrzej Leśniewicz wręczyli przedszkolakom upominki: kolorowanki i kredki, co było dla dzieci wielką niespodzianką. Dzieci swoim mamom wręczyły przygotowane laurki i upominki. Następnym punktem programu był tort, który wszystkim bardzo smakował.  W trakcie imprezy można było pokrzepić się zupą pomidorową , pierogami, były też ciastka, chrupki, paluszki, owoce i soki. Rodzice zasponsorowali również hot-dogi i lody. Ta wspaniała uroczystość zakończyła się wspólną zabawą dzieci i ich rodziców z animatorem.

 

Opracowała Irena Tarnowska