Witamy na nowej stronie internetowej Gminnego przedszkola w Biesiekierzu

sprawdź

Aktualności ogólne
Mikołajki w naszym Przedszkolu

6 grudnia to dla dzieci jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Mikołajki – święto obchodzone ku czci Świętego Mikołaja biskupa Miry, nieodłącznie kojarzy się z radosną atmosferą oraz przede wszystkim prezentami. W sposób szczególny na wizytę Mikołaja czekają zwłaszcza najmłodsi. Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. Tego dnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również […]

Aktualności ogólne
Magiczne Mikołajki

Wójt Gminy Biesiekierz zaprasza dzieci na „Magiczne Mikołajki” które odbędą się 6 grudnia o godzinie 10:00 w Gminnym Przedszkolu w Parnowie.

Kilka słów o nas

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 6:00 do 17:00

Rada rodziców

W Gminnym Przedszkolu w Biesiekierzu jest integralną częścią społeczności przedszkolnej. Jej głównym celem jest reprezentowanie ogółu rodziców oraz podejmowanie działań zmierzających do doskonalenia statutowej działalności przedszkola. Szczególnym celem Rady Rodziców jest działanie na rzecz opiekuńczo-wychowawczej funkcji Przedszkola w Biesiekierzu.
Rada Rodziców Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu gromadzi środki finansowe na wyodrębnione konto bankowe, które przeznaczane są na wspieranie działalności statutowej przedszkola.
Inspiracją dla Naszych działań jest myśl Paulo Coelho „To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące!„ zwłaszcza kiedy  spełnia się marzenia dzieci.

Skład rady rodziców

Małgorzata KuczyńskaPrzewodnicząca