5 października od godz 15:00 do 22:00 w naszym przedszkolu trwała akcja MEBLE. Wspólne skręcanie, wkręcanie, składanie i dobry humor przyniósł efekt złożenia niesamowitej liczby drzwiczek, szafek, szuflad, stołów itp. O późnych porach wieczornych kiedy sił już brakowało, a kolana i plecy dawały o sobie znać dobra kawa i ciasto dały wszystkim odrobinę energii, aby skończyć zaczętą pracę. Wszystko przecież robimy dla dzieci. Razem było nas około 30 osób, niezła drużyna. Dziękuję rodzicom, przyjaciołom przedszkola za wspólne podjęcie wyzwania; M.P. Kuczyńskim, K.P. Kaczmarom, M.Ł. Witkowskim, M.S. Kwiatkowskim, A.D. Szymańskim, Pani Dorocie, Kamili , Panu Jurkowi Terelakowi, Panu Arkowi i niezłomnym pracownikom przedszkola.

Wszyscy razem i każdy z osobna JESTEŚCIE WIELCY...DZIĘKUJĘ

Agnieszka Kolanowska