Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dziś w grupie "Odkrywców" odbyła się ta wspaniała impreza. W pięknie udekorowanej sali dzieci przygotowały program artystyczny, zawierający wierszyki i piosenki dla swoich kochanych dziadków. Nie zabrakło też prezentów postaci laurki i specjalnie przygotowanego filmu, wspólnych zabaw i pląsów, związanych tematycznie z tymże świętem oraz słodkiego poczęstunku przygotowanego dla naszych gości.

Dziękujemy za przybycie, a wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego!