Zapraszamy do udziału w Gminnym Przeglądzie Recytatorskim dla przedszkolaków "Izabelki" organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz. Celem przeglądu jest propagowanie wśród dzieci piękna języka polskiego i zainteresowanie czytaniem. Uczestnicy konkursu recytują jeden wybrany utwór Izabelli Klebańskiej. Wykonawcy mogą przygotować kostiumy i rekwizyty. Czas prezentacji każdego uczestnika nie powinien przekroczyć 2 minut.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie, wszyscy którzy wezmą udział w konkursie i wyrecytują wiersz nagrodzimy za występ. 5 dzieci, które wyrecytują wiersze zdaniem komisji najlepiej zostaną wybrani do reprezentowania przedszkola w  etapie gminnym. Wiersze zostaną zaprezentowane przez dzieci w przedszkolu po wznowieniu zajęć i powrocie do przedszkola.Przykładowe wiersze autorki będą wkrótce dostępne na stronie internetowej przedszkola.

Zachęcamy wszystkie dzieci z przedszkola do udziału w konkursie i trenowaniu swojej pamięci w domu z rodzicami.