Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powierzyć swój sekret. 25 listopada przypada "Światowy Dzień Pluszowego Misia". Z tej okazji przedszkolaki z Naszego Przedszkola zostały zaproszone w dniach 23 i 24 listopada do Biblioteki Publicznej Gminny Biesiekierz na wielkie święto Pluszowego Misia. W bibliotece dzieci poznały historię pluszowego misia oraz bohaterów bajek: Kubusia Puchatka, Coralgola, Paddingtona, Misia Uszatka, Ruperta, Małego Misia, Gumisiów itd. Z okazji tego święta w pięknej scenerii bajkowego świata, były wesołe zabawy ruchowe przy muzyce, sprawnościowe oraz plastyczne. Po misiowych grach i zabawach przyszedł czas na rozstrzygniecie konkursu plastycznego „MIŚ – mój bajkowy przyjaciel” – zorganizowanego przez Nasze przedszkole i Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz. Wszystkie prace były przepiękne. Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz Pani Agnieszce Hryniewicz oraz wszystkim pracownikom biblioteki za zorganizowanie fantastycznych zajęć dla naszych milusińskich. Serdecznie dziękujemy ! Było super !!!