Ze względu na trwające w Polsce zagrożenie epidemiologiczne oraz w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19  zgodnie z Rozporządzeniem Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.do 11 kwietnia zostaje ograniczone stacjonarne funkcjonowanie przedszkoli, w tym Przedszkola Gminnego w Parnowie.

Od 29 marca do 11 kwietnia ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego ustalonego przez dyrektora sposobu realizowania zajęć.

Kochani Rodzice dla dzieci przebywających w domu przez cały okres trwania czasowego ograniczenia działalności Naszego przedszkola będziemy umieszczać na profilu społecznościowym Facebook oraz stronie internetowej Przedszkola Gminnego w Parnowie różne propozycje zabaw, zajęć , których treści są zgodne z obowiązującą Podstawą Programową oraz przyjętymi do realizacji planami miesięcznymi dla poszczególnych oddziałów. J

Jeśli,  tylko ktoś z Państwa będzie chciał podzielić się z nauczycielem efektami swojej działalności, zapraszamy do umieszczania materiałów pokazujących Waszą wspólną pracę z dziećmi w formie zdjęć, filmików  jako komentarz pod danym postem lub jako wiadomość e-mail na adres przedszkola sekretariat@przedszkole.biesiekierz.pl.

Dzieci korzystające w sposób stacjonarny z edukacji przedszkolnej będą realizowały te same treści na terenie placówki. Do zobaczenia, życzę miłych chwil spędzonych z dziećmi oraz dużo zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Dyrektor Przedszkola Gminnego w Parnowie
Agnieszka Kolanowska