Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to szczególny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji pod hasłem "Morskie Opowieści -AHOJ! PRZYGODO! "

Dzieci wykonywały zadania na pirackich i żeglarskich stanowiskach pod nazwami:

UMYJ POKŁAD MORSKA BRAĆ, PSIA KOŚĆ PIRAT ZGUBIŁ SKARB, ZŁÓW RYBKĘ KOCHANIUTKI, PIRACKIE NAKRYCIE GŁOWY, PIRACKI MOSTEK, ŻEGLARSKIE SPRAWNOŚCI.

Na Przyjaciół Przedszkola czekała specjalne zadanie – wypicie soku z cytryny i szczery uśmiech.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Biesiekierz Panu Andrzejowi Leśniewiczowi, Sekretarz Gminy Biesiekierz Pani Monice Tarnowskiej, Klubowi Senior+ w Biesiekierzu oraz Pani Kierownik Agnieszce Lange, za otrzymane życzenia z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.

Bibliotece Publicznej Gminy Biesiekierz oraz Pani Dyrektor Agnieszce Hryniewicz za nieocenioną pomoc podczas dzisiejszej zabawy.

Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Pawłowi Kuczyńskim, Państwu Winiarskim , Andrzejowi Jankiewiczowi, Radzie Rodziców za okazaną pomoc i wsparcie Naszych szalonych pomysłów.

Kochane Dzieci jeszcze raz składamy Wam życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!! Ahoj Przygodo..