Home Aktualności

W piątek 21.04.2017 r. przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu z grupy Młodszej wybrały się w odwiedziny do piesków i kotków zamieszkujących w Schronisku dla Zwierząt „Zielony Zakątek” w Koszalinie.

Wycieczka poprzedzona była zbiórką karmy dla psów i kotów, koców itp. dzieci poznały pracę w Schronisku od środka. Schronisko zamieszkuje obecnie około 150 psów i 50 kotów.

 

Opracowała Irena Tarnowska

 

W czwartek 20.04.2017 odbył się w Bibliotece Publicznej „Gminy Biesiekierz” – gminny Konkurs recytatorski "Emilki".

 

 

Więcej…

 

 

W dniu  21 kwietnia br. dzieci z grupy Starszej z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu były w Kinie Kryterium w Koszalinie na sztuce pt. „Kot w kapeluszu”.

 

 

Więcej…

 

 

W dniu 22.03.2017 r. (środa) dzieci z grupy Młodszej były na zajęciach w Bibliotece Publicznej „Gminy Biesiekierz”.Pani Renia przygotowała ciekawe zabawy. Dzieci poznały zwiastuny wiosny, zrobiły piękne prace i świetnie się bawiły.

 

 

Opracowała Irena Tarnowska

 

 

Informacja dla rodziców!!!

Prowadzimy w przedszkolu  zbiórkę rzeczy potrzebnych do Schroniska. Prosimy o przyniesienie obroży, niepotrzebnych (czystych) kocy, karmy dla zwierząt (psy, koty), smyczy. Przed świętami Wielkanocnymi  przedmioty zostaną zawiezione do Schroniska.

 
Więcej artykułów…